بازگشت به مقالات تخصصی

چطور تعداد لایک‌های اینستاگرام خود را مخفی کنید؟

دانستن اینکه چگونه لایک های خود را در اینستاگرام پنهان کنید به دلایل مختلفی می تواند مفید باشد. اگر شما هم مثل من هستید، پنهان کردن این واقعیت که پست‌های شما به سختی می‌توانند تعداد انگشت شماری از تعاملات خارج از خانواده نزدیک شما را جمع‌آوری کنند، اصلی‌ترین مورد است.

پنهان کردن لایک‌های خود در اینستاگرام واقعاً آسان است. در این مقاله در چند مرحله ساده به همراه اسکرین‌شات نحوه مخفی سازی تعداد لایک اینستاگرام را برایتان شرح می‌دهیم. اما قبل آن شاید بد نباشه در چند خط به فواید مخفی‌ سازی تعداد لایک هم اشاره‌ای داشته باشیم!

فواید مخفی کردن تعداد لایک‌های اینستاگرام

هر فرد برای پنهان کردن لایک‌های اینستاگرام دلایل قوی می‌تواند داشته باشد!! مثلا اکانت‌های شخصی اینستاگرام را در نظر بگیرید که اغلب افراد دارند و از طریق آن با دوستان، اقوام، همکاران و آشنایان خود در ارتباط هستند. خیلی از اطرافیان شما به ظاهر زندگی شما توجه می‌کنند و بر اساس آن شما را قضاوت می‌کنند. اگر اکانت شخصی دارید، این قضاوت‌ها معمولا از سمت همکاران و اقوام نزدیک شما بیشتر به چشم می خورد! اگر لایک‌های خود را از چشم این افراد پنهان کنید، احتمالا کمتر حرف و حدیث پشت خود خواهید داشت و از قضاوت‌های نابجا بیشتر در امان خواهید بود!

اما اگر بلاگر یا صاحب اکانت تجاری هستید، قطعا مخفی سازی لایک‌های اینستاگرام بیشترین کاربرد را برایتان خواهد داشت. تا قبل از اینکه این قابلیت از سمت اینستاگرام ارائه شود، اکانت‌های تجاری اغلب خود را ناچار می‌دیدند که لایک فیک بخرند، یا فقط برای اینکه پست‌هایشان لایک زیادی بخورد، هزینه‌های تبلیغاتی بالایی انجام دهند.

 اما چرا؟؟ دلیل آن تقریبا روشن است، زیرا اغلب کاربران اینستاگرام با دیدن تعداد لایک، به آن پست و صفحه اعتماد بیشتری می‌کنند. پس هرقدر تعداد لایک بیشتر می‌شد، اعتماد سایرین به شما راحت‌تر می‌بود! اما با مخفی سازی تعداد لایک، می‌توانید بطور غیر مستقیم به کاربران و فالوورهای خود نشان دهید که به بهتر است به محتوای شما توجه کنند و کمتر مسائلی مثل تعداد لایک را مورد توجه قرار دهند!

پنهان کردن لایک ها در اینستاگرام یک ویژگی است که اخیراً معرفی شده است. با کمک این ویژگی تعداد view که ویدیوهای شما داشته‌اند نیز پنهان می‌شود. نکته مثبت این است که همچنان می‌توانید این اطلاعات را برای خود ببینید و اگر نظرتان عوض شد فوراً این تنظیمات را برگردانید.

چند قدم تا پنهان‌سازی تعداد لایک‌های اینستاگرام

توجه: اسکرین شات‌های زیر در دستگاه اندرویدی گرفته شده‌اند، اگرچه طرح‌بندی برنامه در iOS یکسان است.

برنامه اینستاگرام را باز کنید سپس روی عکس پروفایل خود در پایین سمت راست ضربه بزنید تا وارد صفحه پروفایل خود شوید.

آموزش مخفی‌سازی تعداد لایک در اینستاگرام

روی سه خط در سمت راست بالای پروفایل خود ضربه بزنید، سپس روی تنظیمات(setting) ضربه بزنید.

آموزش مخفی‌سازی تعداد لایک در اینستاگرام

روی Privacy ضربه بزنید تا وارد منوی تنظیمات حریم خصوصی شوید.

آموزش مخفی‌سازی تعداد لایک در اینستاگرام

 سپس روی Posts ضربه بزنید.

آموزش مخفی‌سازی تعداد لایک در اینستاگرام

دکمه Hide like,play and view counts را روشن کنید تا لایک ها و پخش های خود را از دید دیگران پنهان کنید. در صورت پشیمانی(!) و برای خنثی‌سازی این کار، کافی است مجددا به همین صفحه بیایید و دکمه آن را خاموش کنید!

آموزش مخفی‌سازی تعداد لایک در اینستاگرام

اگر سوال یا مشکلی در ارتباط با این راهکار داشتید، در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید تا شما را در انچام موفق این کار راهنمایی کنیم.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت به مقالات تخصصی